Стартувала інформаційна кампанія до Дня Героїв Небесної Сотні та роковин наймасовіших розстрілів протестувальників

17 Лютого 2021, 8:06

#ВдячніЗаСвободу – цими днями стартувала інформаційна кампанія Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum до Дня Героїв Небесної Сотні та роковин наймасовіших розстрілів протестувальників під час Революції гідності.

Кожна самобутня нація має свої важливі історії, які характеризують її, говорять про те, що для неї є цінним та важливим. Герої таких історій можуть бути прикладом для інших, надихати людей діяти, змінюватися самим та міняти світ довкола себе. З цих складових постає те, що ми називаємо національною ідентичністю. Герої Небесної Сотні та Революція гідності, попри доволі короткий проміжок часу, який відділяє нас від подій 2013-2014 років, вже стали частиною української ідентичності, живою пам’яттю про те, що ми є вільними людьми, які готові боротися за свободу та свій цивілізаційний вибір.

Цього року на підтримку гасла «Вдячні за свободу» художник Микола Гончаров створив візуальне зображення, яке образно нагадує про ціну свободи.

Цей загальний візуальний образ, а також портрети героїв Небесної Сотні стали основою для соціальної реклами до пам’ятної дати по всій країні. Заохочуємо медіа та громадян долучатися до інформаційної кампанії та поширювати графічні й текстові матеріали на своїх ресурсах чи сторінках у соціальних мережах.

У межах кампанії музей уже традиційно оприлюднить низку нових роликів, присвячених героям Небесної Сотні, з циклу «Характери гідності». Відеопроєкт уперше був представлений у 2019 році й зараз налічує 38 відео. Це короткі історії про дитинство, вчинки, стосунки з близькими, мрії та прагнення загиблих.

Програма заходів у дні пам’яті налічує понад 30 подій, які триватимуть із 16 лютого до 14 березня.

Серед іншого 20 лютого, з 19:00 до 23:00, відбудеться традиційне запалення «Променів гідності» на алеї Героїв Небесної Сотні та представлення мультимедійного проєкту «Сторожа гідності».

Детальніше ? https://cutt.ly/gk2dOqj

Історична довідка ? https://cutt.ly/Hk00OZy

#РеволюціяГідності #НебеснаСотня

 

Чат-бот Гаряча лінія