Стартувала розробка Муніципального енергетичного плану

12 Вересня 11:23

Питання підвищення енергоефективності є на сьогодні одним з пріоритетних. Враховуючи це, 9 вересня під головуванням заступника міського голови Ірини Гудзь та за участі голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів Дмитра Рудницького, представників галузевих підрозділів та комунальних підприємств  Новоград-Волинської міської ради відбулося засідання робочої групи  з розробки Муніципального енергетичного плану.

Начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич наголосив присутнім, що розробку Муніципального енергетичного плану передбачено нещодавно прийнятим Законом України «Про енергоефективність». У ньому заплановано відобразити проблемні питання, пов`язані з енергоспоживанням та можливі шляхи їх вирішення, зокрема: комплексна термомодернізація комунальних будівель, енергоефективна модернізація інженерних мереж та обладнання; впровадження відновлювальних джерел енергії; підвищення енергоефективності в житловому секторі.

У ході підготовки Муніципального енергетичного плану будуть розглянуті додаткові пропозиції від галузевих підрозділів та комунальних підприємств, а на їх основі сформовано відповідний план заходів, який після погодження депутатським корпусом буде затверджено сесією міської ради.

 

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради

Чат-бот Гаряча лінія