Стартувало очищення річки Случ амфібією Truxor

28 Березня 2024, 16:41
15 березня розпочала свою роботу багатофункціональна установка класу амфібія Truxor T-40, яка була придбана за кошти місцевого бюджету.
Очищення річки Случ розпочалося в районі рятувальної станції (міський пляж). На машині-амфібії працюють працівники комунального підприємства «Звягельсервіс».
Проводяться роботи з очищення берегової зони від очерету та розширення місця для купання шляхом очистки дна від порослей та мулових відкладень, Також паралельно тривають роботи з видалення аварійних дерев, кущів та чагарників на берегах, а також облаштувують під’їзди до річки.
Роботи проводяться згідно напрацьованого управлінням житлово-комунального господарства та екології Плану очищення річки Случ. Одночасно проводиться обрахунок собівартості виконання робіт амфібією та об’ємів виконаних робіт для коригування існуючого Плану.
25 березня відбулася виїзна нарада за участю міського голови Миколи Боровця, начальника управління житлово-комунального господарства та екології Олега Годуна та начальника відділу благоустрою та екології Олексія Кострикова, на якій було проведено аналіз виконаних робіт та обговорено питання щодо залучення додаткової техніки для виконання робіт з очищення та благоустрою берегової зони.
Роботи розпочались з міського пляжу не випадково. У зв’язку зі збройною агресією росії і через неможливість жителів громади виїхати в інші міста чи країни, спільно було прийнято рішення про першочергове очищення водної поверхні та розширення території міського пляжу для створення комфортних умов для жителів громади.
Лише спільними зусиллями досягнемо результатів у збереженні основної водної артерії нашої громади!
Чат-бот Гаряча лінія