Статут Новоград-Волинської міської ТГ отримав свідоцтво про державну реєстрацію

28 Жовтня 2021, 9:45

21 жовтня 2021 року Міністерством юстиції України було видано наказ про державну реєстрацію Статуту територіальної громади.

Нагадаємо, що 24 серпня 2021 року на святковій сесії Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання, депутати завтердили Статут Новоград-Волинської міської територіальної громади, який представила секретар міської ради Оксана Гвозденко.

Головна особливість Статуту територіальної громади, що у ньому відображено 5 старостинських округів, які в умовах децентралізації та утворення територіальних громад було приєднано до м. Новограда-Волинського.

Статут міської територіальної громади розроблено за експертної підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». Також до напрацювання Статуту було долучено депутатів міської ради, громадськість, проводились обговорення та круглі столи.

Статут Новоград-Волинської міської територіальної громади, який складається з 10 розділів – це основний нормативно-правовий документ громади, яким мають керуватися та згідно якого діяти всі жителі громади.

Детально ознайомитись із Статутом міської територіальної громади можна за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/10460.

 

Чат-бот Гаряча лінія