Стоматологічна допомога учасникам АТО та їх сім’ям

11 Квітня 2016, 23:01

В рамках проведення Дня учасника АТО, 8 і 9 квітня 2016 року, в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилась благодійна акція щодо надання стоматологічних послуг учасникам АТО,  міським дружинам і дітям загиблих учасників АТО.

Організатором доброчинного заходу виступили капелани м. Житомира, які запросили для надання стоматологічних послуг патріотично налаштованих лікарів з м. Рівне – Володимира Гаврилюка та Вадима Китуна.

Метою заходу було надання медичної підтримки сім’ям загиблих учасників АТО, пораненим та демобілізованим учасникам АТО, не словом, а ділом допомагати людям.

За два дні Володимир та Вадим оглянули більше 60 осіб, з яких 12 дружин загиблих учасників АТО з дітьми, запломбували в цілому близько 200 зубів. Стоматологічні послуги надавалися безкоштовно, у процесі роботи використовувались якісні німецькі та американські матеріали, які Володимир та Вадим придбали за власні кошти та за сприяння небайдужих людей з церкви Євангельських Християн Баптистів, яку вони відвідують.

Стоматологи-благодійники не вперше допомагають, надаючи свої безкоштовні послуги учасникам АТО та їх сім’ях, неодноразово були на передовій, де лікували та протезували зуби учасникам АТО і не збираються на цьому зупинятись.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює слова щирої вдячності капелану Поворознюку Василю Васильовичу, лікарям- стоматологам Володимиру Гаврилюку та Вадиму Китуну за організацію благодійного заходу, надання стоматологічних послуг сім’ям загиблих учасників АТО, пораненим та демобілізованим учасникам АТО, небайдужість до людських доль.

 

А.П. Корнійчук,

спеціаліст Новоград-Волинського

міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія