Створено великодні фотозони
![Створено великодні фотозони](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/pq73gjlswvcwjn8ay2fa.jpg)
До Великодня в центральній частині Новограда-Волинського створено святкові фотозони. По вулиці Шевченка, 7 біля Свято-Михайлівського храму встановлено великодні дерева з писанками, лялька-мотанка, інша пасхальна атрибутика.
Організатори святкових композицій – Центр науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Валентина Найдюк) та Новоград-Волинське вище професійне училище (директор Микола Паламарчук). Долучаються до оформлення фотозон і інші освітні заклади міської територіальної громади.
Також планується святкове оформлення до Великодня площі перед міським Палацом культури імені Лесі Українки.