Святковий концерт «З Україною в серці»

27 Серпня 2019, 15:18

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Державного Прапора та День Незалежності України.

 

З нагоди національних свят нашої державності, 23 серпня у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбувся святковий концерт «З Україною в серці».

На початку заходу з вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Віктор Весельський: «Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи. Та по при все, українці, віками боролися за свою свободу і лише наші сучасники у 1991 році вибороли її. Так, 28 років тому, народилася нова молода держава. Сьогодні ми маємо усвідомити, що творення держави – її сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок. Впевнений, що тільки разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, адже запорука успіху – у громадській злагоді та об’єднанні громадян в єдиному прагненні – сумлінною працею покращити життя кожної людини».

Наголосив очільник міста і на військових подіях на сході нашої країни: «Як ніколи гостро за усі роки існування нашої суверенної держави сприймається цінність і важливість незалежності. Адже сьогодні Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які вже у 21-у столітті захищають вибір своєї країни. Низько схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, життя яких забрала «неоголошена війна» на східних рубежах нашої держави. Розуміємо біль тих, хто втратив своїх рідних. Ми пишаємось подвигом наших захисників, їх боротьбою і мужністю. Честь вам і слава, наші батьки і матері, які виховали справжніх патріотів своєї країни!»

Затим військовослужбовцям, які перебувають у зоні проведення Операції об’єднаних сил було передано Почесні грамоти міської ради з грошовою винагородою та Подяки міського голови за сумлінне виконання службових обов’язків по захисту Батьківщини під час участі в Операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях та з нагоди Дня Незалежності України.

Також Почесною грамотою міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість улюбленій справі та з нагоди 50-річчя творчої діяльності був відзначений майстер з різьби по дереву Станіслав Павловський.

Творчі колективи міста підготували яскраву патріотичну програму — хореографічні постановки, вокальні виступи солістів, дуетів та колективів створили святкову атмосферу в глядацькій залі міського Палацу культури.

 

Чат-бот Гаряча лінія