Свято матері «До матусі – найкращі слова» в Центральній дитячій бібліотеці

18 Травня 2016, 23:57

Надворі весна. Як ми любимо цю пору року, відчуваємо справжню насолоду при спілкуванні з весняною природою. У ці світлі Пасхальні дні 8 та 15 травня наша незалежна Україна відзначає прекрасні, повні любові та добра свята – День Жінок – мироносиць та день Мам, мамуль, найрідніших у світі! Не дивлячись на те, скільки нам років, нам завжди потрібна мати, її ласка, щирий погляд і безмежна любов.

17 травня в центральній дитячій бібліотеці зібралися діти, мами та гості на друге в цьому році засідання літературного об’єднання «Натхнення», щоб прославити жінку-маму, яка подарувала кожному із нас найцінніше – життя і любов якої – найсвятіше.

З гарним подарунком – 4-х томником «Україна: хронологія розвитку» – завітали на свято депутати міської ради Бойчук Віталій Михайлович та Стаднік Олександр Миколайович; директор Новоград-Волинського медичного коледжу Солодовник Олена Володимирівна та начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Котова Олена Миколаївна, які згадали дитячі роки і подякували своїм мамам за турботу і любов.

Кожна з присутніх мам, мала змогу сказати дітям потрібні слова подяки і отримати в подарунок своє «конституційне право» з букетиком весняних, запашних конвалій.

Щиро лилися з дитячих сердечок теплі й приємні слова вдячності і любові до матері; діти співали пісні, ставили сценки, провели конкурс «Вгадай свою маму», на якому діти угадували своїх «маленьких» мам; дарували квіти, листівки.

Щасливі мами не приховували радісних посмішок та щасливих сліз любові.

Ми бажаємо Вам, дорогі наші мами, безмежної любові рідних і близьких. Будьте добрими і мудрими мамами, надійною опорою своїм дітям!

 

Центральна дитяча бібліотека

 

Чат-бот Гаряча лінія