Свято останнього дзвоника

28 Травня 2021, 9:19

Дорогі вчителі, випускники, учні та батьки! Прогомонить останній дзвінок ще одного навчального року в освітніх закладах нашої громади. Непростий, карантинний рік, який зробив всіх учасників освітнього процесу сильнішими та витривалішими. Ці особливі умови продемонстрували нам наскільки цінним є живе спілкування та навчальний процес.

Останній дзвоник пролунає для 7492 учнів нашої громади. Зовсім скоро діти відправляться на канікули, а на 689 випускників чекає новий, незвіданий шлях у доросле, самостійне життя. Бажаємо успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до омріяного навчального закладу. Віримо, що ви впевнено крокуватимете до обраної цілі та зможете взяти на себе відповідальність за власну долю. Нехай ваша життєва дорога буде встелена добрими справами та успіхом.

Пам’ятайте, ваші успіхи стануть найвищою винагородою для вчителів та батьків, які вкладали у вас свою любов, дали знання та були поруч усі шкільні роки!

Висловлюємо слова вдячності вчителям за самовіддану працю та знання, які ви віддаєте своїм учням. У непростих реаліях сьогодення вам вдалося знайти нові форми навчання та зацікавити дітей, спонукати їх до нових знань та вдосконалення.

Бажаємо вдалих літніх канікул, приємного відпочинку та нових вражень.

Нехай останній дзвінок пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи!

 

З повагою

міський голова Микола Боровець,

секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія