СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ ДО +35?
![СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ ДО +35?](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds64ddjfg8a1opc155f11nb1hngsk.jpg)
За повідомленням Житомирського обласного центру з гідрометеорології очікуються спекотні дні. Так, завтра, 2 серпня температура повітря сягатиме місцями 35 градусів тепла. Спека утримуватиметься й 3 та 4 серпня.
Зважаючи на спекотну погоду, люди шукатимуть порятунку біля води. Тому, відпочиваючи біля водоймищ, не забувайте про небезпеку на воді! У спекотні дні краще утримуватися від засмаги в час від 11 до 16 годин.
Крім того, зберігається високий рівень пожежної небезпеки. Отже будьте обережні з вогнем на природі.
Відділ з питань цивільного
захисту населення міської ради