Талановиті діти Новограда-Волинського їдуть до Німеччини презентувати нашу громаду
![Талановиті діти Новограда-Волинського їдуть до Німеччини презентувати нашу громаду](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313936328_434887748834564_3826110297530733937_n.jpg)
Місто Зіндельфінген зустрічатиме дітей з Новоград-Волинської громади. Подібна поїздка відбудеться вперше, коли завдяки своїм здібностям дити зможуть відправитися у пізнавальну подорож. До того ж гідно презентувати нашу громаду. До Німеччини поїдуть вихованці народного ансамблю “Веселка”, Молодіжного театру та фольклорного ансамблю “Ордана” Міського Палацу культури ім. Лесі Українки. Напередодні відбулася організаційна зустріч з батьками, де куратори обговорили всі деталі. Окрім того, що весь світ знає, яка Україна сильна і мужня, діти хочуть показати, що вона ще й надзвичайно талановита, зі своєю унікальною культурою та традиціями. Здібностями наших дітей – популяризуймо українське!