«Там, де процвітає бібліотека, там мир і благодать» (публічний звіт перед громадою центральної дитячої бібліотеки)

23 Листопада 2017, 7:16

21 листопада, в День Гідності та Свободи,  в день великого церковного свята Архистратига Божого Михаїла центральна дитяча бібліотека ім. Олени Пчілки звітувала перед громадою міста про свою діяльність за 2017 рік.

Завідуюча  бібліотекою Людмила Писаренко під час звіту наголосила, що в час складних соціально-економічних перетворень  працівники центральної дитячої бібліотеки ставлять перед собою головні завдання – донести до юного покоління  духовно-моральні основи, пробудити душу маленької людини, створити атмосферу комфортності і творчості.

Щодня  поспішають до центральної дитячої бібліотеки маленькі та дорослі читачі на зустріч  з книгою, щоб дізнатися щось цікаве, одержати нові знання, погортати журнали, написати реферат, посидіти за комп’ютером, взяти участь у роботі об’єднань за інтересами, що працюють при бібліотеці («Натхнення» – для дітей молодшого шкільного віку  та екологічна вітальня «Паросток» – для  дітей середнього та старшого  шкільного віку), врешті решт просто поспілкуватися або отримати пораду.

Запрошені на звіт гості, соціальні партнери  з великою цікавістю переглянули відео презентацію, яка розкрила всю діяльність бібліотеки впродовж року, адже проведено дуже багато  соціокультурних  заходів. 

Під час звіту, урочисто вручили  подяки читачам центральної дитячої бібліотеки,  учасникам Всеукраїнського дитячого конкурсу «Творчі канікули»: Корнійчук Тетяні, учениці 11 кл. НВК «Гімназія ім. Лесі Українки», Осипенко Діані, учениці 8 кл. ЗОШ №5,  Гльозі Марії, учениці 6 кл. ЗОШ №7.

Осипенко Діана підготувала для всіх присутніх на заході невеличкий сюрприз –  написала нове  оповідання  «Дух Різдва». Гості захоплено слухали  пригоду маленької дівчинки, яка повірила в диво свята Різдва. З цікавою міні-виставою казки «Ріпка на новий лад» виступили активні читачі бібліотеки.

«Там, де процвітає бібліотека, там мир і благодать»… Та процвітати ж наша бібліотека  зможе тільки тоді, коли в державі буде мир і спокій, коли кордони будуть захищені, коли кожен буде жити по заповідям Божим і отримувати радість та благодать, а майбутнє наших дітей буде захищене перш за все нами – дорослими.

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія