Театральний перфоманс під відкритим небом

26 Липня 2017, 1:24

Перфо?рманс (від англ. performance — вистава, спектакль, від perform) — одна з форм акціоністського мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу. 23 липня 2017 року на галявині, що знаходиться за Гарнізонним Будинком офіцерів, поблизу 400-річного дубу, жителям Новограда-Волинського пощастило переглянути перфоманс під відкритим небом «Повернення» за участю об’єднання людей проекту «PeopleoftheSUN», до якого входять як професійні актори, так і студенти театральних вузів Львова та Києва.

Зв’язок між Людиною і Природою.Відхід і повернення до Себе серед невгамовно швидкого соціуму. Спроба зупинитися і задати собіпитання –

Хто я? та Де я? і найголовніше – отримати відповідь.

Чому «Повернення»? – це той шлях, який ми долаємо в напрямі до самого себе, до власної Природи. Повернення – це рух до людини, яка незаплямована брехнею та чиста від зовнішніх упереджень, яка керується своїм серцем, а не лише тваринними інстинктами. Це рух до Людини, яка все приймає, яка любить все що її оточує.

Так, можливо те, що відбувалося поблизу дуба було комусь не зрозуміле та викликало безліч запитань, але безсумнівно, що перфоманс не залишив глядачів байдужими. Такі дійства важко осягнути раціональним розумом, важливіше те, що відчував кожен з присутніх і що поніс з собою до своїх осель.

Учасники перфомансу та міський Молодіжний центр дякують заступнику міського голови Гвозденко О.В., начальнику управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Борис Н.П. за сприяння в організації проведення заходу, а також приватному підприємцю Процуну Сергію Васильовичу за надану фінансову благодійну допомогу.

 

Директор Новоград-Волинського

міського Молодіжного центру

Олександра Радчук

 

Чат-бот Гаряча лінія