Технічний дивосвіт

16 Листопада 2016, 4:41

Ми живемо у вік стрімкого розвитку науки і техніки. Техніка сьогодні є невід’ємною частиною життя людини, її побуту. Навколо нас безліч машин, механізмів, приладів, апаратури. Важливою частиною дитячого світу стали технічні іграшки.

Найпопулярніший вид дитячої технічної творчості – початкове технічне моделювання. Під час занять діти виготовляють та конструюють макети, найпростіші моделі техніки, механізми, різноманітні об’єкти і вироби, оволодівають необхідними в житті елементарними прийомами ручної праці з різними матеріалами та інструментами. І як результат, створюють красиві і незвичайні, унікальні іграшки, корзинки, меблі для лялькової кімнати, закладки для книжок,тощо. Світ техніки великий, і заняття моделюванням дозволяють краще пізнати його, розвивають конструкторські здібності дитини.

11 листопада 2016 року найкращі вихованці міста Новограда – Волинського взяли участь в обласній виставці – конкурсі з початкового технічного моделювання. Роботи були представлені в номінаціях:

–         Вироби в техніці ори гамі та паперопластика

–         Ігри та атракціони

–         Динамічні іграшки

–         Іграшки та моделі з елементами електротехніки

–         Архітектурні споруди

–         Найпростіші моделі транспортної техніки.

Вихованець авіамодельного гуртка Бойчук Денис (учень 4 класу ЗОШ № 2) зайняв ІІ місце серед конкурсантів, а Мостович Маргарита (учениця 4 класу СШ № 4), вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» отримала диплом за оригінальність.

Дякуємо за підготовку юних талантів керівникам гуртків Новоград – Волинського ЦНТТУМ Бурлаченко Оксані Володимирівні та Замулі Олександру Миколайовичу. А переможцям бажаємо творчого натхнення та нових перемог!

 

Н.А. Герич,

методист ЦНТТУМ

 

Чат-бот Гаряча лінія