Тепла зустріч у Звягелі з письменницею-волонтеркою Людмилою ОХРІМЕНКО

25 Жовтня 2023, 13:45

???? 24 жовтня у приміщенні «Idea Hub. Територія успіху» Палацу культури ім. Лесі Українки відбулася зустріч з письменницею, авторкою романів про війну та волонтеркою Людмилою ОХРІМЕНКО з міста Харків. Представила гостю та її творчий доробок Ольга ШИРОКОПОЯС, заступник директора Звягельської бібліотеки.
????Пані Людмила – людина, яка має чітку громадянську позицію. Починаючи з 2014 року вона активно займалася волонтерською діяльністю, їздила на передову. Саме життя підказує їй сюжети для творів. А прибуток від книг віддає на допомогу ЗСУ. Присутні на заході познайомилися з творчістю письменниці, дуже приємно провели час поряд з талановитою, різнобічно розвиненою людиною, інтелігентною, чарівною жінкою.
????Творчість письменниці розділилася на дві частини: книги про жінок і для жінок та книги про війну. У творчому доробку пані Людмили наразі три книги на воєнну тематику: «Волонтерські історії”», «Муха в окропі на окупованій території», про трьох подруг, які опинилися в окупації у рідній Горлівці та роман «Оскар», який у 2021 році визнано найкращим твором на воєнну тематику за версією міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». І це вперше жінка-письменниця удостоєна відзнаки міжнародного літературного конкурсу на дану тематику. В основі роману – історія українського розвідника, який потрапляє в полон на початку 2015 року. Він пройшов катування і знущання, а ще нелегкий вибір – здатися чи все ж таки боротися до кінця. Роман заснований на реальних подіях, а прототип головного героя сам запропонував написати його історію. І хоч працювати було важко, Людмила Леонідівна виконала свою місію і написала книгу про справжню людину, справжнього чоловіка, справжнього українця, справжнього сина свого народу.
???? Зустріч відбулась в теплій, задушевній атмосфері, принесла всім присутнім масу позитивних емоцій. Усі бажаючи мали змогу придбати книжки авторки, кошти з продажу яких підуть на потреби ЗСУ.
????Щиро дякуємо пані Людмилі за цікаву,змістовну і неповторну зустріч!????
Чат-бот Гаряча лінія