Території полігону ТПВ та колишнього м’ясокомбінату очищено від несанкціонованих сміттєзвалищ

23 Листопада 2021, 18:15

Несанкціоновані сміттєзвалища – проблема більшості населених пунктів, боротися із якою доводиться як місцевій владі, так і громадськості. Не виключення є і наша громада.

23 листопада міський голова Микола Боровець спільно з заступником міського голови Віталієм Якубовим здійснили огляд прилеглої території полігону твердих побутових відходів та колишнього м’ясокомбінату по вул. Борісова, де завершено  виконання робіт з очищення від несанкціонованих сміттєзвалищ, що  з’явилися тут в попередні роки.

В червні 2021 року було прийняте рішення міської ради щодо приведення в належний стан орендованої земельної ділянки колишнього м’ясокомбінату по вул. Борісова, а також полігону ТПВ, що в урочищі Ржатківка на території Чижівської ТГ.

В ході робочого виїзду встановлено, що території зачищені в повному обсязі, а сміття захоронено на діючому полігоні ТПВ.

Наразі полігон ТПВ приведено в належний стан, при в’їзді встановлено шлагбаум, обладнано контрольно-пропускний пункт та ваги. Також в цілодобовому режимі працюють відеокамери, які забезпечують онлайн спостереження.

 

Чат-бот Гаряча лінія