Тренінг “Сталі підходи ведення бізнесу в умовах карантинних обмежень”

16 Листопада 2021, 18:48

У соціальному просторі, на базі центральної бібліотеки ім. Юрія Ковальського проходить тренінг “Сталі підходи ведення бізнесу в умовах карантинних обмежень”. Цей тренінг для тих, хто давно мріє розпочати власну справу і не знає з чого почати, а також для діючих підприємців, які планують запустити новий напрям діяльності або новий бізнес.

Спікери тренінгу Сергій Гаращук, власник консалтингової компанії, експерт міжнародних проєктів та Тетяна Зятікова, проєктний менеджер, власниця консалтингової компанії, консультант міжнародних проєктів, експерт з комунікації.

Для максимальної зручності учасників розділили на дві групи та врахували всі потреби. Щоденно передбачені дві сесії тривалістю 4 години кожна.

Протягом першого дня опрацювали такі теми: «Бізнес-план: що це та для чого потрібен?», «Бізнес як проект», «Сталі підходи до ведення бізнесу».

Тренінг проходить в рамках проєкту “Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії COVID-19” за фінансової підтримки GIZ на виконання програми “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація “МСП”.

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

 

Чат-бот Гаряча лінія