“Тримаймо стрій” – конкурс на підтримку ветеранських ініціатив

12 Лютого 2024, 16:05

 

З початком повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року, ветеранські організації стали центрами тяжіння в своїх громадах: вони надають підтримку людям, які постраждали від війни, ветеранам і ветеранкам, які повертаються додому, просувають системні рішення з реабілітації та реінтеграції, опікуються питаннями вшанування пам’яті та підтримки родин.

Після двох років повномасштабних бойових дій, ветеранським організаціям важливо продовжувати бути у строю, зберігати темпи роботи та мотивацію, активно готуватись до нових викликів і збільшення кількості ветеранів і ветеранок, розвивати власний професіоналізм та спроможність.

🔷Конкурс “Тримаймо стрій” орієнтований на підтримку ветеранських організацій, які, разом зі своїми спільнотами та місцевими громадами, прокладають шлях до української перемоги.

🔷Мета конкурсу допомогти ветеранським організаціям посилити та зберегти свою інституційну сталість, організаційну стійкість та розвинути експертизу і професіоналізм; покращити ефективність підтримки ветеранів та ветеранок; сприяти розбудові соціальної згуртованості, реінтеграції та самоорганізації.

Детальніше https://www.prostir.ua/?grants=trymajmo-strij-konkurs-na-pidtrymku-veteranskyh-initsiatyv&fbclid=IwAR13v2gGRJyAxfgGIffzK8wP7c7fF1F6ZtP-OU57wrgmlMwpSec_gEly8dU

Ветеранський простір Звягеля

Чат-бот Гаряча лінія