Триває допомога військовим, що захищають нашу країну

12 Травня 2022, 11:59

Народний депутат України Дмитро Костюк подарував військовим з Новоград-Волинської міської ТГ та району автомобільну техніку – пікапи та мікроавтобус.

Один з автомобілів марки «Ford Ranger» та мікроавтобус буде передано 30-й окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького. Як зазначається на Facebook сторінці Дмитра Костюка, придбання вищезазначеної техніки нардеп здійснив за рахунок власних коштів.

Щодо придбаного пікапу «Mazda» для військової частини А7306, то зазначено, що кошти було зібрано разом із громадською організацією «Неподільна Україна».

Народний обранець висловив слова вдячності всім тим, хто долучився до збору коштів. Зокрема, відгукнулися на особисте прохання депутата Валентина Тростенюк, Андрій Мармалюк, Віктор Мельник, Андрій Сухих, Ярослав Степаненко.

Збір коштів на придбання пікапу «Mazda» проводився також в телефонному режимі Олександром Барановським, який разом із Сергієм Стокозовим доставляли пікапи з польського кордону до Новограда-Волинського.

Представники української діаспори у Фінляндії Андрій Соцький та Роман Стрілець допомагали Дмитру Костюку з вибором автомобілів та їх доставкою за 2 тис. км до українського кордону. Також долучився Олександр Кацімон.

Такими добрими справами ми наближаємо ПЕРЕМОГУ. Давайте разом пишатися внеском кожного та бути вдячними!

Джерело: Facebook сторінка нардепа Дмитра Костюка

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3260527257560765&id=100008105680285

#Разом_до_Перемоги

Чат-бот Гаряча лінія