Триває набір учасників добровільного формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади

23 Січня 2023, 10:29

✅Рішенням виконавчого комітету Звягельської міської ради від 11.01.2023 № 626 було утворено добровільне формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади.

✅Метою його утворення є проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та широке залучення громадян до дій, пов’язаних із широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України.
💪Добровольці — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території їх громади.
Перш за все – це небайдужі громадяни, які вирішили зробити свій внесок у забезпечення безпеки громади. Люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику аби врятувати чиїсь життя.
📢Запрошуємо усіх охочих та небайдужих приєднатися до добровільного формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади, заповнивши анкету за посиланням https://dmpo.dsns.gov.ua/…/ya-pragnu-stati-dobrovolcem-1 в розділі «Я прагну стати добровольцем», або власноруч написавши заяву на вступ до формування у відділі з питань цивільного захисту міської ради за адресою: м. Звягель, вул. Шевченка, 16.
☎️За додатковими питаннями звертатися за телефоном: (04141) 3-53-70.

Відділ з питань цивільного захисту міської ради

Чат-бот Гаряча лінія