Рішенням виконавчого комітету Звягельської міської ради від 11.01.2023 № 626 було утворено добровільне формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Метою його утворення є проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та широке залучення громадян до дій, пов’язаних із широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України.
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
Добровольці — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території їх громади.
Перш за все – це небайдужі громадяни, які вирішили зробити свій внесок у забезпечення безпеки громади. Люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику аби врятувати чиїсь життя.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
Запрошуємо усіх охочих та небайдужих приєднатися до добровільного формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади, заповнивши анкету за посиланням
https://dmpo.dsns.gov.ua/…/ya-pragnu-stati-dobrovolcem-1 в розділі «Я прагну стати добровольцем», або власноруч написавши заяву на вступ до формування у відділі з питань цивільного захисту міської ради за адресою: м. Звягель, вул. Шевченка, 16.
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
За додатковими питаннями звертатися за телефоном: (04141) 3-53-70.
Відділ з питань цивільного захисту міської ради