Триває період активізму в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
![Триває період активізму в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317618359_447709680893131_4477193569799223652_n.jpg)
Mіським центром соціальних служб спільно із Новоград-Волинським міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, місцевим центром з надання БВПД провели індивідуальні профілактично-роз’яснювальні бесіди із особами, які перебувають на обліку Новоград-Волинського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, щодо недопущення вчинення домашнього насильства, ведення здорового способу життя, відповідального батьківства та дотримання правил безпечної поведінки під час військового стану.