Триває процес розробки Стратегії розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади

6 Квітня 2021, 17:51

6 квітня відбулась онлайн-зустріч за участю заступника міського голови Ірини Гудзь, працівників відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради з громадською організацією «Агенція креативного розвитку» щодо залучення експертної підтримки для розробки Стратегії розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Відпрацювали можливість участі Новограда-Волинського у грантовому конкурсі USAID «Конкурентоспроможна економіка України». До заходу долучились експерти, які мають практичний досвід в розробці місцевих програм економічного розвитку. Отримали рекомендації, які будуть обов’язково враховані під час написання стратегії для Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Це важливий для громади документ, розробка якого ґрунтується на глибокому аналізі соціально-економічних показників, процесів, які відбуваються в громаді та на перспективних напрямках майбутнього розвитку. Щоб отримати дієвий документ на довгострокову перспективу, ми залучаємо національних та міжнародних експертів, які мають досвід, знання, застосовують інноваційний підхід до стратегічного планування територій.

Ірина Гудзь подякувала ГО «Агенція креативного розвитку» за організацію зустрічі та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

Чат-бот Гаряча лінія