Триває прийом заяв на виплату одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей (шкільного віку) військовослужбовців та загиблих захисників

5 Липня 2023, 13:06

Інформуємо жителів громади про хід надання одноразової допомоги з бюджету громади на оздоровлення дітям учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, бойових дій у зв’язку із військовою агресією російської федерації, загиблих та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України, осіб, які беруть участь  бойових діях у зв’язку із військовою агресією російської федерації.

Станом на 05.07.2023 р. відповідно до рішення міської ради №868 від 01.06.2023 р. прийнято 1307 заяв, виплачено матеріальну допомогу на суму понад 4,5 млн грн. Наступне зарахування коштів буде здійснено після засідання виконавчого комітету 12.07.2023 р.

Звертаємо увагу, що у Положенні про надання адресних грошових допомог громадянам Звягельської міської територіальної громади розширили перелік дітей, які можуть отримати допомогу на оздоровлення. Тепер завдяки змінам до Положення ухваленим рішенням міської ради №906 від 28.06.2023 р., таку допомогу зможуть отримати й ті діти, які проживають в старостинських округах нашої громади, але через відсутність там шкіл, навчаються в сусідніх селах, які не відносяться до Звягельської громади. Батькам таких дітей до пакету документів для надання допомоги потрібно додати довідку, видану відповідним старостою, що засвідчує факт проживання дитини у старостинському окрузі Звягельської міської територіальної громади.

Ще одним доповненням до Положення є те, що допомога надаватиметься дітям, яким протягом 2023 року виповнюється 7 років.

Зауважимо, що випускникам 9, 11 класів допомога надаватиметься до кінця терміну прийому заяв при наявності довідки з ліцею/гімназії про те, що учень (учениця) дійсно навчався у закладі у 2022-2023р. та випустився з 9 (11) класу.

Нагадаємо, що заяви на отримання допомоги приймаються до 31 серпня 2023 року (включно) у приміщенні Дія Центру по вул.Шевченка, 20 у каб.№132 (І поверх) https://info.nvrada.gov.ua/?p=66775 .

 

Наголошуємо, що підтвердженням статусу осіб, які беруть участь у бойових діях у зв’язку із військовою агресією рф, є посвідчення УБД, видане не раніше 2014 року, а у разі його відсутності – довідка, в якій зазначено, що вона є підставою на отримання статусу учасника бойових дій.

 

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради,

управління соціального захисту населення міської ради

Чат-бот Гаряча лінія