Триває реалізація проекту у межах Другого компоненту Школи організацій з розвитку підприємництва “На варті інтересів бізнесу”

6 Липня 2020, 14:47

Триває реалізація проекту у межах Другого компоненту Школи організацій з розвитку підприємництва “На варті інтересів бізнесу”, що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, учасником якого є Новоград-Волинське міське громадське об’єднання фізичних осіб-підприємців, представників малого та середнього бізнесу “Звягельчани”.

Наразі розроблено Дорожню карту діяльності Громадської організації. Наступний етап – серія тренінгів. За результатами набутих знань учасники зможуть розвинути свою організацію, розробити ідею, отримати грант та — за підтримки ментора — реалізувати свій проєкт.

Бажаємо успішної реалізації заходів проекту.

Разом стоїмо на варті інтересів бізнесу!

Деталі за посиланням: http://eef.org.ua/persha-onlajn-zustrich-uchasnykiv-shkoly-organizatsij-z-rozvytku-pidpryyemnytstva-2-j-komponent-na-varti-interesiv-biznesu/?fbclid=IwAR3B0FmuZCBHNwjBT3dndlwaYc-Wd-M5oEvswzP85D1_8s2OuvHSiEDnx4k

 

Відділ підтримки муніципальних ініціатив Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія