Триває реєстрація заяв на участь у відборі до української національної збірної Invictus Games 2025 у Ванкувері-Вістлері (Канада)

18 Квітня 2024, 11:54
До уваги ветеранської спільноти Звягельської громади!
🔹Нагадуємо, що до 21 квітня триває реєстрація заяв на участь у відборі до української національної збірної Invictus Games 2025 у Ванкувері-Вістлері (Канада).
🔹Подати заяву можна на веб-платформі е-Ветеран: https://cutt.ly/jw7elkwo
🔹Взяти участь можуть військовослужбовці та ветерани Сил оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій з 2014 року.
🔹Учасники відбору змагатимуться у таких видах адаптивного спорту:
▪ стрільба з лука
▪ легка атлетика
▪ велосипедний спорт
▪ пауерліфтинг
▪ веслування на тренажері
▪ волейбол сидячи
▪ плавання
▪ настільний теніс
▪ баскетбол на кріслах колісних.
🔹Детальніше – за посиланням https://is.gd/eKVJy4
🔹Відбір та підготовку збірної України 2025 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів, Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», ГО «Повернись живим» та ГО «Ігри Інвіктус Україна».
🔹Електронний сервіс подання заяви для участі в електронній формі на веб-платформі Е-ветеран розроблений за технічної підтримки «Проєкту підтримки Дія», що впроваджується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування Швеції.
Долучайтеся до української національної збірної Invictus Games 2025 у Ванкувері-Вістлері (Канада)
Чат-бот Гаряча лінія