До уваги ветеранської спільноти Звягельської громади!
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Нагадуємо, що до 21 квітня триває реєстрація заяв на участь у відборі до української національної збірної Invictus Games 2025 у Ванкувері-Вістлері (Канада).
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Взяти участь можуть військовослужбовці та ветерани Сил оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій з 2014 року.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Учасники відбору змагатимуться у таких видах адаптивного спорту:
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
стрільба з лука
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
легка атлетика
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
велосипедний спорт
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
пауерліфтинг
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
веслування на тренажері
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
волейбол сидячи
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
плавання
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
настільний теніс
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
баскетбол на кріслах колісних.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Відбір та підготовку збірної України 2025 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів, Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», ГО «Повернись живим» та ГО «Ігри Інвіктус Україна».
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Електронний сервіс подання заяви для участі в електронній формі на веб-платформі Е-ветеран розроблений за технічної підтримки «Проєкту підтримки Дія», що впроваджується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування Швеції.
Долучайтеся до української національної збірної Invictus Games 2025 у Ванкувері-Вістлері (Канада)