Тривають підготовчі роботи до будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО

25 Травня 2017, 17:41

25 травня 2017 року під головуванням заступника міського голови Шутової Лариси Валентинівни відбулося виїзне засідання робочої групи з питань продовження будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО. Участь у засіданні взяли начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Дутчак Л.Р., головний лікар міськрай ТМО Борис В.М., представники підрядника ТзОВ «Довірче товариство Перша Волинська фінансово-будівельна компанія «Траст-Інвест-Буд», інженер з технічного нагляду за даним об’єктом будівництва Соловей М.І. 

На початку зустрічі присутні оглянули будівельний майданчик, де наразі планується проведення підготовчих робіт з облаштування території та тимчасових споруд для розміщення працівників будівельної організації, а також робочого інвентарю.

Після чого робоча група зустрілась з заступником директора Новоград-Волинського РЕМ Чорноусом О.В. з питання підключення електроенергії до будівельного майданчику від діючих мереж  з використанням постійних споруд енергетичного господарства. А також в ході зустрічі обговорили всі деталі подальшої співпраці.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія