Тривають роботи на будівельному майданчику хірургічного корпусу

11 Липня 2019, 18:11

Начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак 11 липня 2019 року оглянув хід проведення будівельних робіт на будівельному майданчику хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

Наразі збудовано два поверхи та проводяться по периметру монтажні роботи із встановлення колон третього поверху. До кінця року планується завершення зведення чотирьохповерхової споруди з додатковим технічним поверхом. Варто зауважити, що виділені кошти освоюються підрядником вчасно, на об’єкті ведуться будівельні роботи із дотриманням календарного плану.  

Новий та сучасний хірургічний корпус включатиме, крім 8 операційних, блок інтенсивної терапії на 16 ліжок та стерилізаційну, які зараз розпорошені по усій території медичного містечка міськрай ТМО.

Даний об’єкт має не лише місцеве, але й регіональне значення, тому після багаточисельних клопотань будівництво хірургічного корпусу міськрай ТМО включено до фінансування Державним фондом регіонального розвитку. Варто зауважити, що об’єкти, які потрапляють під фінансування Державного фонду регіонального розвитку обов’язково підлягають співфінансуванню у розмірі 10% коштами місцевих громад (обласний, міський і районний бюджети та ОТГ). Згідно вимог чинного законодавства кожна громада (місто, район, ОТГ) повинна зробити свій внесок на утримання об’єкту спільного користування, розрахований у відповідності до наявної чисельності населення.

Освоєння коштів виділених на будівництво нового хірургічного корпусу продовжується. Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 351-р  від 15.05.2019 року  «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» на будівництво хірургічного корпусу виділено з державного фонду регіонального розвитку та вже надійшло 10 млн. грн.. Також у 2019 році на будівництво хірургічного корпусу міськрай ТМО з міського бюджету виділено 2 млн. 250 тис. грн., з яких вже освоєно 518,4 тис. грн., з бюджету Чижівської сільської ОТГ профінансовано 175,8 тис. грн., з бюджету Піщівської сільської ОТГ виділено 159,8 тис. грн.  

 

Чат-бот Гаряча лінія