Тривають роботи на будівельному майданчику хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО
![Тривають роботи на будівельному майданчику хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsaggptp1n37k9915fh9b87d62.jpg)
18 жовтня 2017 року заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова разом з начальником відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомиром Романовичем Дутчаком оглянула хід проведення будівельних робіт на будівельному майданчику хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. Наразі проводяться роботи щодо бетонування підвального приміщення. Вже залито більше 80 кубів бетону.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради