Тривають роботи на будівельному майданчику хірургічного корпусу

24 Жовтня 2019, 16:37

Продовжуються роботи з будівництва хірургічного корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання». Наразі зведено колони з перекриттями чотирьохповерхової споруди та завершуються роботи з перекриття четвертого поверху.

Нагадаємо, що новий хірургічний корпус включатиме 8 операційних, блок інтенсивної терапії на 16 ліжок та стерилізаційну. Крім того, в умовах створення Новоград-Волинського госпітального округу, він обслуговуватиме населення Новоград-Волинської міської ОТГ, Новоград-Волинського району, м. Баранівка та Баранівського району, смт Ємільчино та Ємільчинського району.

Зазначимо, що виділені на будівництво кошти освоюються підрядником вчасно. Зокрема, цьогоріч з Державного фонду регіонального розвитку виділено 10 млн. грн., з яких наразі освоєно близько 8 млн. грн. Також з міського бюджету виділено 2 млн. 250 тис. грн., з яких освоєно 1 млн. 294,9 тис. грн., з бюджету Чижівської сільської ОТГ профінансовано 175,8 тис. грн.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія