Тривають тематичні стратегічні сесії з напрацювання пропозицій до завдань та заходів щодо реалізації стратегічних та оперативних цілей запропонованих стратегічним комітетом

29 Листопада 2023, 17:35
За експертної та методичної підтримки проєкту Ради Європи “Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період” в партнерстві із громадською організацією «CEDOS»”, сьогодні працювали тематичними групами сфери “Безпека” та “Соціальний захист” з експертами Іваном Вербицьким та Лоріною Федоровою.
Представники правоохоронних органів, соціальної сфери, матері та дружини загиблих захисників, військові, керівники ОСББ, представники громадського сектору, студентська молодь сьогодні напрацювали різноманітні пропозиції. Важливо, що до напрацювань долучилися і внутрішньо переміщені особи, і люди з інвалідністю.
Дякуємо кожному учаснику сьогоднішніх заходів. Дякуємо за ваші ідеї, пропозиції, напрацювання.
Нам важлива ваша участь у процесі стратегування!
Рада Європи: громадська участь, спасибі що Ви з нами.
Рухаємося далі!
????Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до наступної стратегічної сесії тематичної групи “Охорона здоров’я та медицина”, яка відбудеться вже цієї суботи о 13.00 в Idea Hab.
Чат-бот Гаряча лінія