Тривають виїзні прийоми громадян депутатами міської ради

12 Серпня 11:03

Депутати міської ради продовжують проводити виїзні прийоми громадян у різних мікрорайонах міста та старостинських округах. Цього тижня народні обранці відвідали мікрорайон «Кар’єр» та с. Пилиповичі.

09 серпня секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутат міської ради Лілія Хрущ поспілкувалися із жителями мікрорайону «Кар’єр» та розглянули низку їх звернень. Зокрема, мешканці порушували питання щодо освітлення під’їздів в багатоквартирних будинках, зрізання аварійних дерев на прилеглій до будинків території, агресивних безпритульних собак та вирішення проблеми з електропроводкою в будинку, яка знаходиться в аварійному стані.

У с. Пилиповичі секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутат міської ради Світлана Прищепа розглянули колективне звернення жителів села щодо допомоги у проведенні капітального ремонту місцевого храму. У червні цього року Свято-Михайлівська церковна громада с. Пилиповичі вийшла зі складу московського патріархату офіційно перейшовши до Православної Церкви України. Відтоді віряни розпочали збір коштів на ремонт храму, наразі розпочато роботи.

Під час прийому йшлося про те, що кошти на ці цілі з бюджету міської територіальної громади виділи неможливо. Чинним законодавством це питання, на жаль, не врегульовано, зокрема не передбачено відповідної норми, яка б дозволила здійснювати такі видатки з бюджету громади. Тому жителям села рекомендували продовжувати збір благодійних коштів, проводити благодійні акції, а також звернутися за допомогою до приватних підприємців.

Шановні жителі громади, якщо ви бажаєте підтримати Свято-Михайлівську церковну громаду у їх добрій справі, маєте можливість допомогти фінансово або благодійно надати будівельні матеріали, звертайтеся до старости Пилиповицького старостинського округу Надії Панфелюк.

Також до депутатів міськради звернулась завідувачка Пилиповицького дошкільного навчального закладу «Калинка» Тетяна Вознюк щодо можливості організації виїзду вузьких спеціалістів (логопеда, дефектолога) для занять з дітками, у яких є порушення вимови.

Серед іншого розглянули питання щодо працевлаштування осіб, які належать до ромської національної меншини; зрізання аварійних дерев, які становлять загрозу для життя і здоров’я людей, транспортних засобів та приватних будинків; випалювання приватним підприємцем деревного вугілля, дим від якого спричиняє дискомфорт для жителів села.

Усі звернення громадян передані відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради для виконання та відповідного реагування.

Виїзні прийоми громадян депутатами міської ради тривають, зокрема наступного тижня прийоми проходитимуть в ОСББ «Наш дім» та с. Дідовичі. Графік прийомів буде анонсований заздалегідь.

Чат-бот Гаряча лінія