Тривають виїзні прийоми громадян депутатами міської ради

8 Липня 2022, 15:57

Другий тиждень депутати міської ради проводять виїзні прийоми громадян у різних мікрорайонах міста та старостинських округах. 6 липня народні обранці відвідали мікрорайон «М’ясокомбінату», а 7 липня – Наталівський старостинський округ.

Секретарем міської ради Оксаною Гвозденко та депутатами міської ради Дмитром Іванченком та Олександром Поліщуком розглянуто ряд питань жителів громади.

Звернення мешканців мікрорайону «М’ясокомбінату» стосувались надання матеріальної допомоги на лікування особі з інвалідністю ІІ групи, вирішення питання утворення калюжі на пішохідному переході на вул. Героїв Майдану під час дощу, взяття на баланс КП НВМР «ВУВКГ» водопроводу на вул. Нестора Літописця (попередня назва вул. Некрасова), прибирання змету після ямкового ремонту на вул. Лесі Українки. Також порушувалось питання щодо очищення річки Случ.

Під час виїзного прийому в Наталівському старостинському окрузі депутати міської ради розглянули низку питань галузі житлово-комунального господарства. Зокрема, у с. Наталівка на дорозі обласного значення утворилась яма, яка створює аварійну ситуацію та спричиняє псування автотранспорту. Оскільки ця дорога перебуває на балансі ДП «Житомирський облавтодор», на адресу підприємства буде направлено звернення з вимогою усунути проблему. Обговорили процедуру проведення поточного ремонту доріг в умовах воєнного стану.

До народних обранців звернулась директорка КП «Наталівська сільська рада» Лідія Гончарук щодо сприяння у відшкодуванні заборгованості за надання послуг. Підприємство забезпечує централізованим водопостачанням та водовідведенням жителів с. Наталівка, а також організовує благоустрій на територіях старостинських округів. У зв’язку з війною значно зросли ціни на пальне, запчастини тощо, тому оплата послуг за встановленими тарифами не відшкодовує всіх витрат. Це питання запропоновано внести на розгляд засідань постійних комісій міської ради, які проходитимуть наступного тижня.

Також порушувалось питання встановлення автобусного маршруту з м. Новограда-Волинського до с. Наталівка. У ході прийому староста Наталівського старостинського округу Анатолій Терещук пояснив, що у 2021 році відділом економічного планування та підприємницької діяльності міської ради було напрацьовано цей маршрут, але через два місяці його відмінили у зв’язку із низьким пасажиропотоком, що унеможливлювало відшкодування витрат перевізнику.

Окрім вищевказаних питань, жителі старостинського округу звертались щодо налагодження прийому громадян у неврологічному відділенні КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО», а саме: покращення умов очікування у черзі. Також обговорили питання надання реабілітаційних послуг у відділенні відновного лікування (водолікарні) та за допомогою обладнання, яке закуплено для реабілітаційного відділення лікарні.

На завершення прийому староста старостинського округу Анатолій Терещук подякував депутатам міської ради за сприяння у 2021 році у проведенні електрифікації житлового масиву, зокрема виділення коштів на коригування проєкту, а також наголосив на важливості закінчення ремонтних робіт спортивного залу.

Усі звернення громадян будуть передані відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради для виконання та відповідного реагування.

Виїзні прийоми громадян депутатами міської ради продовжуватимуться. Про їх дату, час та місце буде анонсовано заздалегідь.

Чат-бот Гаряча лінія