Турбота про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

27 Травня 2016, 0:52

З метою надання підтримки дітям незахищених категорій  та створення  сприятливих умов для самовизначення  і самореалізації в подальшому житті,  25 травня 2016 року  відбулась щорічна зустріч керівництва Житомирської  обласної державної адміністрації та обласної ради із дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування – випускниками загальноосвітніх  шкіл області. У 2016 році на Житомирщині отримує атестат про загальну середню освіту 201 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, в тому числі 4 з міста Новограда-Волинського.

У приміщенні Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера зібрались випускники загальноосвітніх закладів області 2015-2016 навчального року,  аби почути напутні слові від керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради.

Учасниками святкового урочистого дійства були й юні звягельчани  із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які цьогоріч закінчують Новоград-Волинські загальноосвітні школи.

З привітальними словами до дітей звернулись  голова Житомирської обласної державної адміністрації Машковський Сергій Олександрович і   перший заступник голови обласної ради Ширма Володимир Васильович, які побажали випускникам бути гідними  громадянами і патріотами  своєї держави, вірити в себе і не зупинятись перед труднощами.

Цікаву концертну програму  запропонували студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

Приємним доповненням до важливої зустрічі стали смачний обід  у ресторані швидкого харчування  «Час поїсти», солодощі та матеріальна допомога в розмірі 500 гривень кожному випускнику  для задоволення навчальних потреб.

 

Завідувачка сектору опіки, піклування та

усиновлення служби у справах дітей міської ради

Світлана Шевчук 

 

Чат-бот Гаряча лінія