Турнір прихильників настільного тенісу

9 Лютого 2017, 8:53

Нещодавно на базі ЗОШ №7 було проведено турнір прихильників настільного тенісу. У цьому змаганні брали участь двадцять спортсменів різних вікових категорій, але жага до перемоги у кожного учасника була дуже високою.

За підсумком трійку лідерів очолив досвідчений тренер дитячо-юнацької спортивної школи міста Новограда-Волинського, 67-річний  Майстер Лев Хунович. Срібло здобув Прокопов Андрій, аматор цього виду спорту, якій займається тенісом в спорткомплексі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. Бронзу виборов 17-річний Корчебанов Микола, учень Льва Хуновича.

Організатор В’ячеслав Возняк, тренер дитячо-юнацької спортивної школи міста Новограда-Волинського, зазначив, що такий як цей турнір він хоче запровадити кожен місяць, щоб всі бажаючі приймали участь, не зважаючи на свій рівень майстерності. А також подякував, за допомогу в організації та нагородженні змагань, логістичній компанії «Делівері», салону мототехніки в місті Новограді-Волинському «Залізяка» та управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

 

Володимир Гусєв,

заступник начальника управління

у  справах сім’ї,  молоді, фізичної

культури  та  спорту  міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія