Туристичний квест “До Конституції з повагою, до народу з надією”

2 Липня 2024, 16:47
З нагоди Дня Конституції України, комунальний заклад “Центр позашкільної освіти” організував туристичний квест під назвою “До Конституції з повагою, до народу з надією”. Захід відбувся на мальовничому березі річки Случ і зібрав чимало учасників.
Програма квесту була насиченою і різноманітною. Спочатку учасники облаштували туристичне містечко, яке стало центром активностей на весь день. Потім відбулася акція “Чисте довкілля”, під час якої всі присутні долучилися до прибирання території, зробивши свій внесок у збереження природи. Основною частиною заходу стали різноманітні конкурси та змагання. Учасники мали змогу випробувати свої сили на туристичній “Смузі перешкод”, показати свою кмітливість у конкурсі паперових крил “Редбул”, а також продемонструвати командний дух у перетягуванні канату.
Змагання проходили в дружній та веселій атмосфері, а кожен учасник мав шанс показати свої здібності та навички. По закінченню заходу члени журі підбили підсумки та оголосили переможців, які були нагороджені дипломами.
Центром позашкільної освіти були також проведені й інші заходи приурочені Дню Конституції, зокрема: інформаційно-просвітницька година “Конституція України та сучасний світ”, інтерактивна гра “Права дитини” та правова вікторина-гра “Мої права та обов’язки”.
Заходи стали чудовою можливістю для дітей провести час на свіжому повітрі, здобути нові знання та навички, а також відчути справжній дух єдності та патріотизму.
Чат-бот Гаряча лінія