У центральній дитячій бібліотеці відбулося засідання «Багата осінь щедрими дарами»

21 Жовтня 2016, 3:07

Сонячного жовтневого дня в центральній дитячій бібліотеці відбулось  засідання ековітальні «Паросток»  – осінній вінегрет «Багата осінь щедрими дарами». Велика подяка веселим, невгамовним учням 5-б кл. ЗОШ №2, класному  керівнику Митюк Оксані Петрівні та активній користувачці бібліотеки  Михальчук Олені Дмитрівні, які допомогли організувати  незабутнє свято осені.   

Пані Осінь у виконанні Ничипорук Тетянки зачарувала  учасників своїм танком та мистецьким виконанням віршів. Із зацікавленням діти спілкувались «родинами» овочів, дізналися багато нової, корисної інформації про овочі і фрукти, що ростуть на наших городах і в садках. Загадки, питання з підступом, овочева вікторина  виявили справжніх ерудитів серед  читачів. Із завзяттям  та щирим  ентузіазмом діти брали  участь у конкурсах та розвагах «Добрий працівник»», «Нюхач», «Хто швидше з’їсть овоч» та ін.

Наприкінці зустрічі  щирими спогадами свого дитинства поділилася Олена Дмитрівна, розказавши про свою першу «гарбузову кашу».

Частуванням гарбузовою кашею, солодощами  та смачною випічкою завершилась зустріч в ековітальні «Паросток» і ми впевнені, що гості отримали багато досі невідомої їм  та цікавої  інформації, а головне  з користю провели  свій час в стінах дитячої бібліотеки.

 

Центральна дитяча бібліотека

 

Чат-бот Гаряча лінія