У Центральному бібліопросторі імені Юрія Ковальського звягельці разом писатимуть щорічний диктант національної єдності 2023

26 Жовтня 2023, 8:40

❗️Шановні наші читачі, друзі, партнери та мешканці громади!

✒️27 жовтня об 10:45 у Центральний бібліопростір імені Юрія Ковальського (пл. Лесі Українки, 9), у День української писемності та мови, запрошуємо усім разом написати щорічний диктант національної єдності 2023.
????Всеукраїнський радіодиктант був започаткований у 2000 році командою Українського Радіо і з того часу став найбільшим україномовним флешмобом. Головна мета події – не перевірити грамотність учасників, а об’єднати українців і знавців української мови по всьому світу.
????Цьогорічний текст називатиметься «Дороги України», його авторкою стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читатиме його актор, театральний режисер та виконавець ролі у фільмі «Довбуш» – Олексій Гнатковський.
???? Він звучатиме 27 жовтня об 11:00 в ефірі «Українського радіо», Радіо Культура та телеканалу Суспільне Культура. Трансляції також будуть доступні на ютуб-каналі «Українського радіо» і на фейсбук-сторінках Суспільного.
????????Єднаймося!

Звягельська бібліотека

Чат-бот Гаряча лінія