У День захисту дітей відбувся традиційний дитячий фестиваль “Майстерня професій”

3 Червня 2024, 11:14

У День захисту дітей відбувся традиційний дитячий фестиваль “Майстерня професій”. Вулиця Шевченка перетворилася на справжню розважальну локацію для маленьких містян.

На фестивалі юні відвідувачі могли не лише спостерігати, а й безпосередньо брати участь у майстер-класах. Захоплені дітлахи мали нагоду власноруч виготовити смачні ласощі — пастилу з Тетяною Сергійчук, та різноманітні вироби з тіста разом з ПрАТ “Звягельхліб”. Досвідчені майстрині Тетяна Дрань, Надія Слівінська ділилися секретами плетіння віночків та створення вишуканих прикрас з бісеру. З Ангеліною Ничипорук діти малювали малюнки для наших захисників.
Окрему локацію підготував Державний університет “Житомирська політехніка”, представивши виставку робототехніки. Захоплені новітніми технологіями діти по черзі керували різноманітними роботами, дивуючись їхніми можливостями.
Поруч розташувався Червоний Хрест Звягель з каретою швидкої допомоги. Тут маленькі відвідувачі могли посидіти за кермом справжньої “швидкої” та відчути себе рятівниками.
Студенти Звягельського медичного коледжу проводили наочні майстер-класи з проведення штучного дихання та непрямого масажу серця.
Були локації Звягельського районного відділу поліції Житомирщини та Рятувальників Звягельщини, де діти мали змогу зазирнути до спецавтомобілів, посидіти за кермом, а також увімкнути спецсигнали.
Проте, безперечно, найбільший ажіотаж викликала військова спецтехніка. Діти просто оточили потужні броньовані машини, намагаючись залізти всередину та роздивитися все до найдрібніших деталей.
Ласунка “Ласунка Маркет” став солодким спонсором і безкоштовно роздавав морозиво.
Фестиваль подарував дітям чудову можливість отримати нові знання та враження в ігровій формі.

Дякуємо ЗСУ за можливість дарувати дітям свято.

Вдячність Управлінню житлово-комунального господарства та екології та Управлінню культури і туризму за технічну допомогу💙💛🫶

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія