У Дія центрі міста Звягеля налагоджено роботу з оформлення та видачі паспортів

20 Березня 2023, 17:02

Віднедавна у громадян з’явилася додаткова можливість подати документи для оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм через ЦНАП Звягельської міської ради. Також ця послуга, як і раніше, надається територіальним підрозділом Державної міграційної служби.

Очевидно, що ці послуги одразу стали одними із найзапитуваніших. Як повідомила т.в.о. директора ЦНАП Інна Пастухова, за першим місяць роботи адміністраторами Центру опрацьовано 190 заяв-анкет.
Сьогодні, 20 березня, міський голова Микола Боровець та заступник міського голови Ірина Гудзь вручили перший паспорт громадянина України у формі ID-картки 14-річній Аліні Бажинській. А також свій перший закордонний паспорт отримала 12-річна Анастасія Мариніна. Юним звягелянкам побажали пишатися громадянством України, адже паспорт з гербом нашої держави сьогодні є символом національної незламності та свободи і відкриває українцям кордони у весь цивілізований світ.???????? ???????? ????????
Керівництво громади ознайомилися із робою адміністраторів ЦНАПу, які уповноважені здійснювати оформлення та видачу паспортів. Зазначалося, що на сьогодні тут створені комфортні умови для відвідувачів. Встановлено нове сертифіковане обладнання. На місці можна отримати Витяг з реєстру територіальної громади, який є обов’язковим документом для оформлення паспортів, а також здійснити оплату послуг в терміналі самообслуговування.
Працівники ЦНАПу висловили вдячність керівництву громади за всебічну підтримку у реалізації запланованих ідей. Також подякували за тісну співпрацю Звягельському відділу Державної міграційної служби.
Нагадаємо, паспорт у вигляді ID-картки видається громадянам України з 14 років. Оновлення – у 18. Після цього строк дії документу – 10 років. Перший ID-паспорт видається безкоштовно.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити з народження. Дитячий закордонний паспорт (до досягнення 16-ти річного віку) видається терміном на 4 роки.

Чат-бот Гаряча лінія