У дошкільних закладах освіти міста проходить підготовка до нового навчального року

12 Червня 2019, 16:28

11 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський разом із начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук та заступником начальника фінансового управління міської ради Валентиною Іваненко, у рамках підготовки закладів дошкільної освіти до нового навчального року, ознайомився з організацією харчування дітей та проведенням ремонтних робіт у ДНЗ №1 «Джерельце», №2 «Калинка», №4 «Сонечко», №8, №13 та Центрі розвитку дитини «Дельфін».

Зокрема, очільник міста поспілкувався з завідуючими та колективами садочків на предмет першочергових потреб закладів.

Відтак, у ДНЗ №1 першочерговою потребою є часткова заміна вікон. У минулому році було здійснено коригування проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт каналізації і водопостачання та заміну віконних блоків у будівлі.

У ДНЗ №2 поточного ремонту потребує харчоблок, а також за рахунок заходів економії в галузі планується придбання для закладу морозильної камери.

У ДНЗ №4 потребують заміни вітражі в коридорі, наразі ж у закладі планують розпочати роботи з капітального ремонту системи теплопостачання.

У ДНЗ №8 необхідні дитячі ліжка та оновлення фасаду садочку.

У Центрі розвитку дитини цьогоріч планують здійснити поточний ремонт басейну та замінити віконні блоки.

У ДНЗ № 13 у зв’язку з просіданням будівлі утворюються тріщини, тож пріоритетним є усунення цієї проблеми.

Також працівниками було піднято і ряд інших питань, зокрема, у ДНЗ №13 говорили про підвищення оплати праці в частині, що може здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, а саме: підвищення на 10% посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних працівників закладів освіти, які фінансуються з міського бюджету шляхом встановлення їм надбавок згідно постанови Кабінету Міністрів України.

Загалом, у 2016-2018 роках з бюджету розвитку міста у ДНЗ №1 освоєно 220 903 грн., у ДНЗ №2 – 191 676,2 грн., у ДНЗ №4 – 346 789,2 грн., у ДНЗ №8 – 578 898,98 грн., у Центрі розвитку дитини – 227 116,95 грн., у ДНЗ №13 – 11 620,8 грн.

Впродовж цих років за додатково виділені кошти міського бюджету проведено поточні ремонти та надано послуги по заміні лічильників води у зазначених навчальних закладах, а також згідно з дією Програми «Вікна – Двері» замінено віконні блоки та проведено капітальний ремонт харчоблоку у ДНЗ № 8.

Крім того, рішенням міської ради у липні 2016 року прийнято Програму розвитку галузі освіти на 2016-2020 рр., в рамках якої відповідно до штатного розпису забезпечено введення 14,5 посад логопедів, практичних психологів, дефектологів в заклади дошкільної освіти міста.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія