У фахівців соціального фронту – професійне свято

4 Листопада 2022, 15:41

 Щорічно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери, вшановуючи їх важливу місію у забезпеченні реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, зайнятості, пенсійного забезпечення, надання підтримки сім’ям, що опинились в складних життєвих обставинах, захисту прав дітей.

У Новоград-Волинській міській територіальній громаді підтримку незахищених верств населення здійснюють управління соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, міський центр соціальних служб, центр зайнятості, служба у справах дітей міської ради, а також Новоград-Волинське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області та Новоград-Волинське міськрайонне товариство Червоного Хреста України.

Працівники галузі соціальної сфери – люди з величезною душею та золотим серцем, які незламно тримають соціальний фронт та разом із ЗСУ наближають Перемогу України. На цьому у своїх зверненнях наголосили міський голова Микола Боровець та заступник міського голови Ірина Гудзь. Також з вітальним словом до колег звернулася начальник управління соціального захисту населення Лілія Хрущ.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України фахівці галузі соціальної сфери Новоград-Волинської громади були нагороджені Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради та Подяками міського голови.

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія