У фоє Будинку рад відкрито виставку майстрів народної творчості «Зимовий вернісаж»

13 Грудня 2021, 16:08

Новий рік та Різдво Христове – це особливі свята, які з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Традиційно напередодні цих свят люди прикрашають ялинку та оселю іграшками, які символізують достаток та добробут на наступний рік. Особливо цінними є іграшки зроблені власними руками. Саме такі неймовірні роботи презентовано у фоє Будинку рад на виставці майстрів народної творчості «Зимовий вернісаж», яка проходить у рамках новорічно-різдвяних свят. 13 грудня, у День Апостола Андрія Первозданного, за участю міського голови Миколи Боровця, заступника міського голови Наталії Борис, начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук відбулось її відкриття.

Організаторами виставки є працівники Центру позашкільної освіти, співорганізатори – адміністрація Ліцею №11. На виставці представленні роботи вчителів обслуговуючої праці, образотворчого мистецтва, учнів Ліцею №1 імені Лесі Українки, Ліцею № 4 та 11, а також загальноосвітніх шкіл №2, №7, №8, №9, №10 та керівників гуртків Центру позашкільної освіти.

Усі вироби дивують та вражають оточуючих своєю неповторністю. Тут можна побачити чарівні новорічні ялинки, яскравих сніговиків та оленів, а також різноманітні зимові композиції.

Кожна робота – унікальна та зроблена з любов’ю. У багатьох відвідувачів виставки виникає бажання перейняти цікаві ідеї та створити новорічну атмосферу власними руками.

Усіх присутніх привітав міський голова Микола Боровець, який побажав міцного здоров’я, а також веселих та радісних новорічно-різдвяних свят.

З творчими номерами виступив зразковий фольклорний ансамбль «Мальва».

 

Чат-бот Гаряча лінія