У громаді продовжується робота щодо підвищення стану енергоефективності

1 Грудня 2022, 15:50

 

30 листопада відбулася робоча нарада щодо розробки проектно-кошторисної документації з реалізації проекту «Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів Ліцею №4».

Нагадаємо, що зазначений проект став одним з переможців конкурсного відбору заявок на демонстраційні енергоефективні  проекти, що проводився в рамках програми GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», за результатами якого громада отримає грантову підтримку у розмірі 100 тис. Євро.

Проектом передбачено на першому етапі здійснити заміну даху (який протікає) з утепленням, заміну дерев’яних вікон і дверей на металопластикові енергоефективні аналоги, встановлення ІТП із системою диспетчеризації та ряд інших заходів.

У нараді прийняли участь міський голова Микола Боровець, заступник міського голови Наталія Борис, начальник відділу громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич, начальник управління освіти та науки Тетяна Ващук, начальник відділу капітального будівництва управління ЖКГ та екології Андрій Павленко та директор Ліцею № 4 Валентина Сільвертюк, а також представники компанії ТОВ «ЛЮКС-ІНТЕРНЕТ», яка є розробником ПКД та фахівці компанії, які проводили  енергетичний аудит навчального закладу.

Під час наради узгоджені технічні аспекти та рішення, які увійдуть до проектно-кошторисної документації, що слугуватиме основою для забезпечення якісної реалізації будівельно-ремонтних робіт.

Відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності

Чат-бот Гаряча лінія