У громаді ще одна трагічна втрата – загинув Захисник України Микола ЦОФАЛЬ
![У громаді ще одна трагічна втрата – загинув Захисник України Микола ЦОФАЛЬ](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/svichka.jpg)
![](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/tekst-abzaczu-1.png)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td6/1.5/16/1f56f.png)
У суботу 13 квітня о 12:00 год на території Української православної Свято-Петро-Павлівської церкви (вул. Відродження, 54/1) відбудеться прощання із загиблим Героєм, який віддав своє життя за Україну – Цофалем Миколою Валерійовичем,1979 р.н.
Микола був вірний військовій присязі і загинув у бою, захищаючи Батьківщину.
Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі!
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td6/1.5/16/1f56f.png)
Поховання пройде на кладовищі по вул. Василя Стуса.
Закликаємо жителів громади долучитись до церемонії прощання та поховання.
Обов’язок кожного – розділити біль утрати з рідними та близькими Героя, віддати останню шану українському воїну-земляку, який загинув за нас, за мирне небо над Україною… Це не лише горе родини, це велике горе для всіх українців.