У громаді відбулися майстер-класи «Різдво. Готуємо разом»

21 Грудня 2021, 17:48
21 грудня в рамках новорічно-різдвяних свят, що проходять в Новоград-Волинській міській територіальній громаді, відбулися майстер-класи «Різдво. Готуємо разом».
З ініціативи відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради у співпраці з закладами громадського харчування організовано майстер-класи для дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу та багатодітних мам.
Клуб багатодітних мам «Берегині» був запрошений до ресторану «Арцах», де під керівництвом досвідченого шеф-кухаря відбулося приготування оригінальної армянської страви «хурджин». Затим мами мали можливість продегустувати власноруч приготовлену страву та відпочити в затишній атмосфері ресторану «Арцах».
Спільно з службою у справах дітей міської ради для вихованців дитячого будинку сімейного типу родини Щавлінського Павла та Щавлінської Жанни було проведено майстер-клас по приготуванню італійської піци.
Майстер-клас проводився у дитячому кафе «Манго», власники якого люб’язно надали для цього приміщення, інгредієнти для різних сортів піци та запросили майстра, який навчав дітей як приготувати гарну та смачну піцу.
У процесі приготування основи до піци, її наповнювачів та оформлення, діти відчули себе справжніми італійськими піцайоло. Всі намагались дотриматись рекомендацій майстра, тому у кожної дитини піца вийшла по-своєму оригінальна.
Особливе задоволення отримала дітвора, коли настав час дегустації. Діти та батьки-вихователі із задоволенням поласували смаколиками, приготовленими власноруч.
Всі учасники майстер-класів отримали масу задоволення та позитивних емоцій. Щира вдячність організаторам та партнерам-підприємцям.
Чат-бот Гаряча лінія