У Громадській приймальні Новоград-Волинської міської ради встановлено банер з символікою міста

19 Лютого 2016, 4:58

У Громадській приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад встановлено банер, де зображена  символіка міста – герб, а також напис – Новоград-Волинська міська рада.Саме в цьому приміщенні протягом тижня особистий прийом громадян проводять перший заступник та заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, начальники управлінь і відділів міської ради.А по п’ятницях – міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко.

Банер встановлено задля поліпшення естетичного вигляду та представлення міської ради під час проведення ділових зустрічей, офіційних нарад та конференцій.


 

На фото міський голова Віктор Весельський разом з головним спеціалістом відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Вікторією Терещук.
 

На фото міський голова Віктор Весельський з журналістом незалежної інформаційно-громадської газети „Час Плюс“ Тетяною Лукащук (з лівого боку) та журналістом Новоград-Волинської міськрайонної офіційної громадсько-політичної газети Лесин край“ Інною Романюк (з правого боку).
 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія