У Херсоні викладачі Школи мистецтв взяли участь у семінарі-практикумі «Сучасне дитяче мистецтво, проблеми та перспективи»

3 Квітня 2019, 15:19

26-28 березня 2019 року в м. Херсон на базі Навчально-естетичного комплексу “Художня школа” відбувся Всеукраїнський семінар-практикум: «Сучасне дитяче мистецтво, проблеми та перспективи» в якому взяли участь викладачі образотворчого відділення Школи мистецтв м.Новограда-Волинського Світлана Легензова та Олена Бондаренко.

В ході семінару висвітлювалися і обговорювалися проблеми та перспективи діяльності мистецьких шкіл і освітні програми в контексті сучасних вимог, а також тенденції розвитку дитячого мистецтва. Викладачі з різних міст України ділилися досвідом на майстер-класах, демонстрували методичні новинки. Кожен з учасників брав участь у практичному завданні в різних видах образотворчого мистецтва таких як графіка, ліплення, валяння, живопис, мультиплікація тощо.

Кульмінацією заходу було відвідування Херсонського Обласного Художнього Музею ім.О.О.Шовкуненка та Обласного музично-драматичного театру ім.Н.Куліша.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія