У Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбулося обговорення питання про перейменування міста Новограда-Волинського на місто Звягель

8 Вересня 11:09

У Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за ініціативи голови підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, народного депутата Віталія Безгіна відбулося обговорення питання про перейменування міста Новограда-Волинського на місто Звягель.

До участі в засіданні, яке пройшло 7 вересня було запрошено як жителів міста, які підтримують його перейменування на місто Звягель (повернення історичної назви), так і жителів, які не підтримують такої ініціативи.

По завершенню обговорення народний депутат України Віталій Безгін на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook опублікував допис, у якому зазначив: «Позиція однозначна! Я особисто та, не маю сумніву, що й комітет, буду підтримувати перейменування міста! Рекомендуватиму відповідне рішення Верховній Раді!».

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02Nbygt4BPkW31bGjB2d965pzc9fPd4J2TWDgbyKJg6pUX5cFVTpWGEpvxzXmGrzLGl&id=100069400260681

Чат-бот Гаряча лінія