У Лесиній оселі презентували концепцію розвитку Літературно-меморіального музею Лесі Українки
18 січня у стінах будинку Лариси Петрівни Косач (Лесі Українки) відбулась презентація нової концепції розвитку Літературно-меморіального музею Лесі Українки.
Перш за все, начальник управління культури і туризму Олександр Широкопояс представив оновлений колектив музею:
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
До вітального слова долучилися міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступниці міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, а також заслужений працівник культури України Микола Мартинюк, які побажали новому колективу натхненної праці над популяризацією постаті Лесі Українки та родини Косачів-Драгоманових.
Зазначалося, що 2023 рік став особливим, адже Літературно-меморіальний музей Лесі Українки нарешті перейшов у комунальну власність Звягельської громади.
Шлях повернення Музею до громади був нелегким та довготривалим і до цього важливого результату причетні багато людей – це місцева влада, депутатський корпус, представники Житомирської обласної ради та обласної військової адміністрації, краєзнавці та небайдужі представники галузі культури.
Вже протягом 3 місяців триває передача музейних фондів з області. Незабаром заплановано виставити експозицію у кожній кімнаті Літературно-меморіального музею, працівники якого докладають максимальних зусиль аби музей повноцінно запрацював у лютому цього року.
Саму ж концепцію розвитку Літературно-меморіального музею Лесі Українки презентувала Анна Кармазіна.
Відповідно до концепції філософія Музею полягає в наступному:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Серед основних завдань Музею:
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
З детальною презентацією можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/…/1sNuFmUvsfn3cMMIkBbrCC5…/view