У Ліцеї № 1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського відбулись урочистості

20 Жовтня 2021, 10:17

У Ліцеї № 1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського відбулись урочистості з нагоди 30-ї річниці з Дня відкриття першої в Житомирській області міської гімназії імені Лесі Українки.

Привітати педагогічний склад, працівників закладу освіти, учнів та вчителів-ветеранів завітав міський голова Микола Боровець, заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління культури та туризму міської ради Олександр Широкопояс, заступник начальника управління освіти і науки міської ради Тамара Гончарук, міські голови попередніх скликань, випускники.

Символічно у день ювілею директор Ліцею № 1 імені Лесі Українки Юрій Рошка привітав усіх зі святом та оголосив результати міжнародного дитячого конкурсу «У пошуках літературних талантів». Основна мета конкурсу розвиток нових поколінь української літератури та вшанування пам’яті великої української письменниці Лесі Українки. Переможці із різних куточків України увічнять свої відбитки долоньок, які будуть розміщені на «Алеї талантів» на території закладу освіти.

Вітаючи ювілярів зі святом, міський голова Микола Боровець відзначив успішність закладу освіти, що визначається здобутками учнів та вчителів, заповненими класами та досягненнями всього колективу вже протягом багатьох років.

«30-річний ювілей – це ювілей поколінь педагогів, працівників, учнів, меценатів та благодійників, всіх тих людей, які докладали зусилля, щоб заклад освіти розвивався та процвітав. Зі стін закладу вийшли тисячі випускників, які своєю щоденною працею творили і нині творять історію держави.

Низький уклін працівникам закладу за відданість справі, за любов до своєї професії. Особлива подяка батькам за ефективну співпрацю, що дає можливість педагогічному колективу успішно вирішувати питання навчання й виховання учнів», – у своєму вітальному слові зазначив Микола Боровець.

Також очільник громади вручив Почесні грамоти Новоград-Волинської міської ради та Подяки міського голови за активну участь у розвитку Ліцею № 1 та з 30-ї річниці з Дня відкриття першої в Житомирській області міської гімназії імені Лесі Українки.

Також перший директор закладу – Світлана Павловська розповіла, що з моменту відкриття перед гімназистами поставили дуже високу планку навчання, кредо для учнів було: «Хочете бути елітою України – працюйте». І дійсно зі свого народження заклад освіти завжди займав передові місця у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях загальнонаціонального рівня.

Сьогоднішній ювілей – це 30 років наполегливої та кропіткої праці всього учнівського й педагогічного колективів.

Загалом свято пройшло в теплій привітній атмосфері, а всі присутні були сповнені глибокої радості за свій рідний навчальний заклад.

Концертну програму було організовано управлінням культури і туризму міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія